The Národní historická stezka Pony Express je United States National Historic Trail připomínající trasu poštovní služby přes Starý západ, mezi St. Joseph, Missouri a San Franciskem v Kalifornii, od 3. dubna 1860 do října 1861. Byla to ohromující skutečnost, že dopis mohl být doručen po stezce dlouhé 800 kilometrů za pouhých 10 dní.
Rozumět
Byla založena v roce 1859 jako Leavenworth and Pike's Peak Express Company z roku 1859. V roce 1860 se společnost stala společností Central Overland California and Pikes Peak Express Company, kterou založili William H. Russell, Alexander Majors a William B. Waddell. Jakmile mladý jezdec narazil na stezku napříč polovinou kontinentu, technologie nahradila způsoby jezdce na koni. Telegraf dokázal stejné věci, rychleji a levněji. A v roce 1869 transkontinentální železnice umožnila rychle odeslat zboží jakékoli hmotnosti.
Cestování po Pony Express National Historic Trail je z velké části prováděno pro historické chápání minulosti; Existuje však mnoho důvodů, proč byste měli stezku navštívit. Nejprve je samozřejmě učení Pony Express. Druhým jsou paralelní příběhy Oregonská stezka, California Trail a Mormon Trail. Nakonec vás vaše cesty provedou některými z nejúžasnějších scenérií ve Spojených státech. Tento itinerář se zaměřuje na Pony Express, ale pokud to bude nutné, vezme tečny.
Připravit
Nejdůležitější je získat mapy. Moderní systém Interstate vás nepřivede po stezkách; Mezistátní jsou navrženy pro rychlost a efektivitu, ale stezka Pony Express byla navržena pro jiný typ efektivity. Tato účinnost byla založena na - nikoli opětovném vytvoření - kola.
Jak již bylo zmíněno dříve, tři stezky jdou stejným obecným směrem jako Pony Express a Pony Express využil zavedených tras, aby udržel nízké náklady.
Když cestujete z dálnice, držte se o sobě. Nejhorší věcí, která se může na většině stezek stát, je to, že se otočíte a budete muset couvnout, abyste se vrátili správnou cestou.
Nastoupit
Řídit
Tento itinerář pojednává o trase cesty z Missouri do Kalifornie. Nejlogičtější trasa začíná v Missouri a vede na západ.
Destinace
Po stezce najdete památky, značky, muzea a historické budovy.
Missouri
- 1 Národní muzeum hraničních stezek, 318 West Pacific, Independence, ☏ 1 816 325-7575. I když to není přímo na stezce, pokud začínáte svou cestu kolem oblasti Kansas City, je to skvělé místo k návštěvě, abyste získali pohled na historickou krajinu.
Missouri je známá několika americkými prezidenty. Zatímco tady v Nezávislost, můžete vidět domov prezidenta Harryho S. Trumana.
Svatý Josef
- 2 Pony Express Museum, 914 Penn St, St Joseph, ☏ 1 816-279-5059, bezcelní: 1-800-530-5930, fax: 1 816-233-9370. Březen-listopad: M-Sa 9 AM-5PM, Su 11 AM-4PM; Prosinec-únor: M-Sa 9 AM-4PM, Ne 11 AM-4PM. Pony Express Museum je muzeum dopravy v Saint Joseph, Missouri, dokumentující historii Pony Express, první rychlé poštovní linky přes severoamerický kontinent od řeky Missouri po pobřeží Tichého oceánu. Dospělý 6 $, senior 5 $, student 3 $, do 6 let zdarma.
- 3 Patee House.
Kansas
Iowo
Nebraska
- 5 Stanice Rock Creek, Fairbury.
- 6 California Hill, Brule.
- 7 Státní park Ash Hollow, Lewellen.
- 8 Scotts Bluff National Monument/ Mitchell Pass, Gering.
- 9 Národní historické místo Chimney Rock, Bridgeport, bezcelní: 1 308-586-2581. Denně 9:00 - 17:00. Dospělí 3 $, držitelé NPS Pass Card 2 $, děti zdarma.
Colorado
Wyoming
- 10 Fort Laramie NHS / Bedlam Ruts, Fort Laramie.
- 11 Zaregistrujte stanici Cliff & Sand Point, Guernsey.
- Avenue of Rocks, na Poison Spider Road západně od Casper.
- 12 Independence Rock, na řece Sweetwater.
- Ďáblova brána, na řece Sweetwater. Krátká túra.
- Jižní průsmyk, South Pass poblíž South Pass. Krátká túra.
- Malý emigrační kaňon. Little Emigration Canyon: Mormon Flat to Big Mountain, 4.5 miles 4x4 and Horse Access (rozsiahlé úseky stezek).
- Oregon Trail Road. Oregon Trail Road: Mills, WY až WYO-220 severně od Independence Rock, 41,5 mil (Long Hike (přístup k rozsáhlým úsekům stezek))
- South Pass Segment. South Pass Segment: Independence Rock to Parting of the Ways, 125 míle (Long Hike (přístup k rozsáhlým úsekům stezek)); Rozdělení cest: konec segmentu South Pass
- Fort Bridger do Muddy Creek. Fort Bridger do Muddy Creek: přibližně 14 mil (Long Hike (přístup k rozsáhlým úsekům stezek))
- 13 Interpretační centrum národních historických stezek, Casper.
Utah
- BLM Backcountry Byway. Z Fairfieldu na Ibapah: 133 mil (Long Hike (přístup k rozsáhlým úsekům stezek))
- 14 Muzeum státního parku Camp Floyd.
Nevada
- 15 Státní historický park Fort Churchill, Silver Springs. Pevnost chránila rané osadníky a běží poštovní zásilky Pony Express a nyní je udržována ve stavu zatčeného úpadku.
Kalifornie
- 16 Budova B. F. Hastingse (Terminus Pony Express), 1006 2. sv., Sacramento. Byl západní koncový bod Pony Express. Budova je národní kulturní památkou a nyní obsahuje návštěvnické centrum města.
- Návštěvnické centrum, 1002 2. sv, ☏ 1 916-808-7644. Skvělý výchozí bod pro výlety po celém regionu Sacramento. volný, uvolnit.